Hakkımızda

Firmamız sektördeki 30 yıllık tecrübesi ile Ege Çelik Halat Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ticari ünvanıyla kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren çelik halat bağlantı elemanları, kaldırma ekipmanları ve güvenlik malzemeleri ile sektörde piyasanın önde gelen firmaları arasına girmeyi hedeflemiştir.

Sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, ilkeli, müşteri odaklı, takım ruhu ve rekabetçi değerlerini koruyarak Türkiye genelinde bilinen bir marka olma yolundaki hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Kadromuzdaki teknik ekibimiz ile vinç, demir çelik, denizcilik, asansör aksamları, balıkçılık, otomotiv, madencilik, mimarlık, telesiyej aksamları, inşaat, gıda ve iş güvenliğine ihtiyaç duyulan her işletmeye ve son kullanıcıya hizmet vermeye hazırdır.


Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.

Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.